Dora Plus - odbiór elektrośmieci z twojego domu.
kasowanie danych, demagnetyzacja, elektrośmieci
 
 

Odbiór elektrośmieci Dora Plus - Transport


odbiór elektrośmieci

Oferta

Firma Dora Plus oferuje usługi w zakresie krajowego przewozu rzeczy. Odbiór elektrośmieci możliwy jest z każdego miejsca w kraju. Nasza flota składa się z samochodów ciężarowych marek: MAN oraz MERCEDES.


Odbiór elektrośmieci - dlaczego warto?
Im dłużej żyjemy, tym częściej zauważamy, że naszej planecie przydałoby się co najmniej kilka tysięcy lat odpoczynku. Firma DoraPlus już od kilku lat działa na polskim rynku, a jej misją jest służenie społeczeństwu, uświadamianie w zakresie recyklingu niepotrzebnych materiałów i surowców wtórnych. Naszą specjalizacją jest demagnetyzacja dysków twardych, utylizacji i odbiór elektrośmieci, których z każdym dniem przybywa w naszym świecie.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i krótkiej edukacji na temat recyklingu, który tak wiele może dobrego zdziałać na rzecz naszej planety. Odbiór elektrośmieci to niezwykle istotna sprawa, w której każdy może wziąć udział. Dzięki Państwa wyborom życie może stać się znośniejsze, bardziej bezpieczne dla zwierząt, dla całego świata przyrody, a w konsekwencji również dla ludzi. Należy pamiętać, że elektrośmieci, zużyte baterie i inne odpady mogą być przetworzone, mogą przysłużyć się naszemu środowisku naturalnemu, zamiast mu szkodzić, dlatego tak ważny jest ich odbiór. Wystarczy niewielki gest z naszej i Państwa strony. Zajmujemy się tranportem zużytych dużych obiektów takich, jak lodówki, pralki czy komputery stacjonarne. Odbiór elektrośmieci przez firmę Dora Plus – dojeżdzamy do każdego zakątka w kraju.

Specyfikacja:

  • Załadunek: tyłem;
  • Ładowność: do 2700 kg.;
  • Kubatura: 30-34;
  • Windy: tak.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
 
 
 

Działamy na terenie: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Lublin, Rzeszów, Katowice, Szczecin, Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Kielce, Tarnów, Bielsko-Biała, Katowice, Opole, ... - cała Polska!.